NASZA FIRMA

Historia Firmy

Firma powstała  w 2007 roku.

Dzisiaj to profesjonalny zakład mechaniczny obróbki metali. Konsekwentne działania w kierunku stałej modernizacji parku maszynowego i rozszerzanie możliwości technologicznych pozwoliły w sposób dynamiczny na rozwój prowadzonej działalności. Dzisiaj firma dysponuje różnorodnymi maszynami – od obrabiarek konwencjonalnych do najnowocześniejszych obrabiarek CNC.

Specjalizujemy się w usługach kooperacyjnych wymagających szybkiego i częstego przestawiania rodzaju produkcji stosownie do potrzeb naszych klientów.

Duże doświadczenie w usługach produkcyjnych daje nam możliwość często bardzo szybkiej realizacji pilnych zamówień.

Jesteśmy odpowiednim partnerem dla zamawiających kompleksowe wykonanie detali.

Zapewnienie wysokiej jakości produkowanych elementów poprzez stałą modernizację parku maszynowego to jeden z głównych naszych celów.

Szanowni Państwo,

niniejszym uprzejmie informuję, iż z dniem 15.06.2023 roku nastąpiła zmiana nazwy firmy MART-KAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na MART CNC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Informujemy, iż MART CNC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. będzie kontynuować działalność w tym samym co dotychczas zakresie oraz pod tym samym co dotychczas adresem.

Bez zmian pozostanie numer NIP, numer REGON oraz numer KRS.

TOP